Fizikos laboratorijoms

Daugiau nei du dešimtmečius tiekiame sprendimus laboratorijoms 

 

Mūsų laboratorinė įranga – neatsiejama daugelio chemijos, fizikos, medicinos, farmacijos, aplinkosaugos, biotechnologijų, maisto pramonės įmonių laboratorijų dalis.  
 
Mes galime pasiūlyti visą įrangą būriną optimaliam laboratorijos darbui - tiek skirtos mėginių paruošimui ir apdorojimui, tiek tyrimams bei analizei.
 
Patikimų tiekėjų dėka galime garantuoti, kad padėsime išsirinkti kokybišką įrangą atitinkančią jūsų reikalavimus. Taip pat įrangai visada suteikiame patikimą garantiją, o mūsų kvalifikuoti serviso inžinieriai užtikrina kvalifikuotas konsultacijas, profesionalią įrangos priežiūrą bei techninę pagalbą jums patogiu metu.
 
Pagrindiniai platinamos įrangos gamintojai yra išvardinti žemiau.

Hamamatsu Photonics K.K.

Hamamatsu Photonics, tai lyderiaujanti kompanija, kurianti, gaminanti ir parduodanti optinius sensorius, šviesos šaltinius, kitus optinius prietaisus bei su jais susijusius produktus.

„Ocean optics”

Spektrometrai, šviesos šaltiniai, optinės skaidulos, spektroskopijos programinė įranga, deguonies ir pH sensoriai.

Quantum Composers, Inc.

Lazerinių sistemų, impulsų generatorių projektavimas ir gamyba. Produktai elektro-optikos ir lazerių pramonei.

ThorLabs

Įvairių Optinių ir optomechaninių komponentų, šviesolaidžių, analizatorių, detektorių ir kitų priemonių naudojamų lazerinėse sistemose gamintojas.

„TSI”

Dalelių dydžio ir kiekio ore analizatoriai, LIBS elementiniai analizatoriai, skysčių mechanikos analizatoriai, srauto matuokliai, aerozolių generatoriai ir skysčių atomizatoriai.

KSI Kraemer Sonic Industries GmbH

Ultragarsinė mikroskopija, nedestruktiniai tyrimai ir kiekybinė medžiagų analizė.

Spetec GmbH

Švaros kambariai, traukos spintos, laminarinės oro tėkmės sistemos.

„Tystar”

Cheminio ir plazmocheminio nusodinimo iš garų fazės (CVD ir PECVD) sistemos, optinių skaidulų auginimo iš garų fazės (FP CVD) sistemos, aukštatemperatūrinės krosnys.

„ZygoLOT GmbH”

Optiniai 3D profilometrai, lazeriniai interferometrai ir jų dalys.

„Vytran Ltd”

Optinių skaidulų kirpimo, ultragarsinio valymo, litavimo, izoliavimo, bei patikros stendai skirti pramoniniams bei moksliniams taikymams.

„PhysTech”

Giliųjų lygmenų spektroskopijos (DLTS) sistemos, holo efekto matavimo sistemos.

MTI Corporation

Tai įvairių priemonių, įrenginių ir prietaisų gamintojas specialiai medžiagų tyrimas ir R&D laboratorijoms. Kompanijos prioritetas - kokybė ir paprastas valdymas už prieinamą kainą. MTI taip pat užsiima kristalų ir padėklų gaminimu.

„Sentech instruments”

Spektrometriniai ir lazeriniai elipsometrai ir reflektrometrai. Plazminės ėsdinimo (ICP DIE, DIE) ir nusodinimo (ICPECVD, PECVD) sistemos, plazminės atominių sluoksnių nusodinimo (ALD) sistemos.
Susisiekite su mumis:
Telefonu +370 5 2729713
Arba užpildykite užklausos formą.