Dažai mikroskopavimui

Daugiau nei du dešimtmečius tiekiame sprendimus laboratorijoms 

 

 Universalus ir greitas dažymas

Rinkinys RAL 555
Rinkinys RAL 555 yra vienintelis greito dažymo rinkinys, kuriuo galima atlikti tiek daug skirtingų analizių.
RAL 555 rinkinį labai lengva naudoti, nes jis susideda iš eilės tvarka sudėtų buteliukų, į kuriuos tiesiogiai galima merkti stiklelius.

Dažymo jautrumas, vertinimas ir interpretavimas panašus į tradicinį M.G.G dažymą. Šis rinkinys yra paruoštas naudojimui ir dėka greitos dažymo procedūros idealiai tinka greitai diagnostikai.

Rinkinio sudėtis ir pakuotė yra optimizuota atsižvelgiant į vartotojo komfortą ir saugumą.

Rinkinys RAL 555: greito dažymo rinkinys skirtas:
Hematologijai: Kraujo tepinėlių ir kaulų čiulpų citologija per 15 s. (tradicinis May-Grünwald Giemsa dažymas per 14 min.)
Cytobakteriologijai: Skysčių, punktatų ir šlapimo citologija per 15 s. (Giemsa technika per 22 min.)
Parazitologijai: Audinių pirmuonių ir grybų, sukeliančių gilią mikozę, diagnostika per 2 min., kraujo pirmuonių – per 15 s., mikrofiliarijų pirmuonių – per 40 s. 
Histologijai: Fiksuotų ir parafinizuotų audinių citologija per 14 s.

 

 
Gram-teigiamos/gram-neigiamos bakterijos: 
Rinkinys GRAM-HÜCKER R
Diferencialinis dažymas paremtas bakterijų ląstelių sienelių struktūros įpatumais, kurie skiriasi priklausomai nuo to ar bakterija yra Gram-teigiama ar Gram-neigiama.
Rinkinio komponentai:
Kristalvioleto oksalatas, liugolis PVP stabilizuotas, blankinimo tirpalas ir safraninas

 

 

Mikobakterijos
Rinkinys Quick-TB
Šalto Ziehl-Armand greito dažymo rinkinys mikobakterijų aptikimui.
Rinkinio komponentai: karbolio fukcinas RAL, armando tirpalas

 

 

 
 
Estrogeninis impregnavimas
Rinkinys DIAG-OESTRO
Tai greita Harris  Shorr dažymo versija. Tik per 2 minutes – palyginti su 15 minučių naudojant tradicinį Harris Shorr dažymą – citologinis tepinėlis rodo estrogeninį impregnavimą organizme.
Labai paprasta naudoti: stikleliai eilės tvarka merkiami tiesiai į 6 plačiakaklius dažų buteliukus.
Puikus dažų kontrastas leidžia lengvai interpretuoti mėginius. Esant estrogeno įtakai keratinizuotos acidofilinės ląstelės nusidažo raudonai, o bazofilinės ląstelės – mėlynai.
 
Rinkinys DIAG-OESTRO naudojamas:
• siekiant nustatyti ovuliacijos stadiją kalių ir moteriškos lyties kačių lytiniame cikle
• atlikti kalės makšties išskyrų diferenciaciją
• norint aptikti estrogeno impregnavimą patinų apyvarpė tepinėliuose, esant moteriškumo sindromui ar įtariamam Sertoli navikui.

DIAG-OESTRO rinkinį sudaro:

Butelis 1: Skalavimo tirpalas A
Butelis 2: Hematoksilino stabilizuotas tirpalas
Butelis 3: Blankinimo tirpalas
Butelis 4: Skalavimo tirpalas B
Butelis 5: Shorr tirpalas
Butelis 6: Skalavimo tirpalas C

 

 

Askaridės, kaspinuočiai, kepenų kirmelės...
Rinkinys  MIF
Kačių, šunų, arklių, kiaulių, galvijų, avių, naminių paukščių parazitinė išmatų mėginio kaprologija
Rinkinys MIF parodo parazitus gyvūnų išmatoses. Viena technika parazitinių elementų koncentravimui, dažymui ir išsaugojimui.
Praktiškas ir greitas: 10 minučių (naudojant centrifugą
 
 
 
 
 
 
Grybelio elementai
Laktofenolio mėlynas
Laktofenolio mėlynojo naudojimas leidžia vienu metu ir skaidrinti preparatą (dėka laktofenolio) ir nudažyti grybelinius elementus mėlynai vos per   3 minutes.
Amann laktofenolis ir metileno mėlis yra jau sumaišyti į vieną tirpalą ir paruošti naudojimui. Laktofenolio mėlynojo tirpalas naudojamas pleiskanų, plaukų, nagų mėginių ar grybelio kultūrų dažymui.
 Laktofenolio mėlynojo naudojimas leidžia vienu metu ir skaidrinti preparatą (dėka laktofenolio) ir nudažyti grybelinius elementus mėlynai vos per   3 minutes.
Amann laktofenolis ir metileno mėlis yra jau sumaišyti į vieną tirpalą ir paruošti naudojimui. Laktofenolio mėlynojo tirpalas naudojamas pleiskanų, plaukų, nagų mėginių ar grybelio kultūrų dažymui.
 
 
 
RAL Imersinis aliejus :  
DropStick ®
Šie 10 ml mini buteliukai yra su įmontuotu lašintuvu. Ypač skaidrus aliejus, savo savybėmis primenantis stiklą, buvo sukurtas specifiniam ir preciziškam naudojimui. Nesukeliantis alergijos ir visiškai saugus. Dropstand® stovelis leidžia minibuteliukus laikyti paruoštus naudojimui, atidarytus ir padėtus lašintuvu žemyn. DropStand® - švarus, funkcionalus ir stabilus stovas leidžia optimaliai ir ergonomiškai naudoti DropStick® aliejų iki paskutinio lašo.
 
 
 
 

 

 

RAL

RAL prekės ženklas buvo sukurtas 1916, kaip dviejų Louis Pasteur mokinių ir žymių pramonininkų bendra įmonė. RAL tai pirmosios šių įkūrėjų vardų raidės, išdėstytos įdomia tvarka: Pramonės atstovas (KULHMAN: Mr Agulhon) tarp mokslininkų (PASTEUR: Profesoriai Roux ir Legroux). Dėka šios pionierių dvasios, kurį įkvepia RAL komandą, RAL yra lyderis Prancūzijoje ir kokybės etalonas daugelyje šalių visame pasaulyje

Susisiekite su mumis:

Sonata Balašaitienė
pardavimų vadovė
Tel: +37052729718
Email: medicina(eta)bioeksma.lt

Arba užpildykite užklausos formą