Šlapimo analizės juostelės

Daugiau nei du dešimtmečius tiekiame sprendimus laboratorijoms 

 

 

Askorbo rūgštis (vitaminas C) yra gaunamas su maistu ir maisto papildais, kuri nepakitusi pasišalina su šlapimu. Dėl šios priežasties didelėje dalyje žmonių šlapimo yra aptinkamas padidėjęs askorbo rūgšties kiekis. Priklausomai nuo šio kiekio tiriamuose bandiniuose gaunami neteisingi (žemesni arba neigiami) gliukozės ir kraujo rezultatai. Tai gali sukelti rimtų pasekmių pacientui. Mūsų tiekiamos juostelės pasižymi išskirtiniu atsparumu askorbo rūgšties įtakai.

 

Šlapimo juostelėmis nustatomi parametrai:

Nitritai, proteinas, tankis, Kraujas, leukocitai ir pH vertė yra svarbūs inkstų ir šlapimo sistemos sutrikimo rodikliai. Gliukozė ir ketonai svarbūs cukrinio diabeto aptikimui. Bilirubinas ir urobilinogenas yra kepenų ir tulžies ligų indikatoriai.

 

Šlapimo analizės juostelių pasirinkimas:

 

 

 

 

 

  

Mikroalbumino tyrimo juostelės

Mikroalbumino šlapimo tyrimo juostelės skirtos greitam ir patikimam ankstyvos stadijos mikroalbuminurijos nustatymui. Testas sudaro sąlygas anksti nustatyti sutrikimus ir užkirsti kelią ar pristabdyti nefropatijos progresą. Mikroalbuminurijos testas paprastai taikomas rizikos grupėms, t.y. ligoniams sergantiems diabetu ar hipertenzija.

Tyrimo juostelėje yra du langeliai. Pirmasis kreatininui, parodo kiek koncentruotas šlapimas, antrasis parodo albumino koncentraciją. Abiejų langelių parodymų kombinacija parodo normą arba patologiją.

Rezultatai gali būti įvertinami vizualiai arba šlapimo analizatoriumi.

Pakuotėje 24 juostelės.

 

 

Macherey Nagel

Garsus filtravimo, greitųjų testų, vandens analizės, chromatografijos, bioanalizės produktų gamintojas.

Analyticon

Aukščiausios kokybės reagentai ir diagnostinės sistemos

BioMaxima

Žinoma Lenkijos biotechnologijų ir laboratorinės diagnostikos produktų gamintoja

Susisiekite su mumis:

Sonata Balašaitienė
pardavimų vadovė
Tel: +37052729718
Email: medicina(eta)bioeksma.lt

Arba užpildykite užklausos formą