Tiekėjai

Daugiau nei du dešimtmečius tiekiame sprendimus laboratorijoms 

 

UAB "Bioeksma" gali pasiūlyti visus produktus reikalingus mikrobiologinių organizmų tyrimams. Mūsų pagrindiniai tiekėjai yra nurodyti žemiau.

VWR Chemicals

Platus aukštos kokybės laboratorinių ir pramoninių cheminių medžiagų ir reagentų pasirinkimas, pasižyminčių aukšta kokybe už prieinamą kainą. Produkcija siūloma nuo techninių reagentų iki aukšto grynumo cheminių medžiagų analizei. VWR Chemicals cheminių medžiagų ir reagentų pagrindinės gamybos vietos Europoje - Haasrode, Belgijoje ir Biare, Prancūzijoje.

/nuoroda/

VWR Chemicals AMRESCO

Biochemijos ir reagentų skirtų molekulinei biologijai, gyvybės mokslams, proteomikai, klinikiniams tyrimams bei histologijai gamintojas. AMRESCO tiekia standartinius ir pagal užsakymą gaminamus produktus savo klientams šiose rinkose: diagnostika, molekulinė biologija, biotechnologija ir specializuotas chemines medžiagas moksliniams tyrimams. 

 /nuoroda/

Merck KGaA

Merck siūlo ne tik aukščiausios kokybės cheminius regentus, bet ir priemones laboratoriniams tyrimams. Merck gali pasiūlyti įvairius mėgintuvėlius, priemones filtravimui, centrifugavimo indus ir kt.

/nuoroda/

Interscience 

Visi technologiniai sprendimai greitai ir saugiai mikrobiologinei analizei maiste, agrokultūrose, farmacijoje, kosmetikoje, medicinoje, klinikiniuose, aplinkos ir cheminiuose tyrimuose. Interscience kuria, gamina ir platina visas būtinas priemones ir įrangą. 

/nuoroda/

R-Biopharm AG

„R-Biopharm AG” gamina imunologinius, fermentinius ir mikrobiologinius testus įvairių medžiagų likučiams, sudėtinėms dalims ir mikrobiologinam užterštumui maisto produktuose ir pašaruose įvertinti. Mikrobiologinių produktų linijoje ypač akcentuojamas higienos monitoringo aspektas. Su šio gamintojo testais greitai ir patikimai nustatomi mikotoksinai, hormonai, antibiotikai, genetiškai modifikuoti organizmai, rizikos medžiagos, alergenai, patogenai.

/nuoroda/

VWR International

Tarptautinis įvarios laboratorinės įrangos ir priemonių gamintojas bei platintojas.

/nuoroda/

 

Susisiekite su mumis:

Ramunė Domkienė
Projektų vadovė
Tel: +370 5 2729300
Email: ramune.domkiene@bioeksma.lt

Arba užpildykite užklausos formą.